szeptember

20

17:30

Program

Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Zenés családi-női kondicionáló torna

2019-09-20 17:30

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

szeptember

20

18:00

Kiállítás

Arccal a zene felé kiállításmegnyitó

2019-09-20 18:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

szeptember

20

18:00

Program

Senior Táncestek

2019-09-20 18:00

Több helyszínen, részletek a leírásban

Tovább

szeptember

20

19:00

Program

Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Barossi Ifjak összejövetele

2019-09-20 19:00

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

szeptember

21

09:00

Program

Hajó utcai piknik és vígalom

2019-09-21 09:00

DunaFok Szabadidőpark, Hajó utca-Duna utca

Tovább

szeptember

21

09:00

2019-09-09 13:00

Program

II. Rózsakerti Családi Nap

2019-09-21 09:00 - 2019-09-09 13:00

Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium, 1223 Budapest Rákóczi út 16.

Tovább

szeptember

22

19:00

Előadás

A szőke ciklon

2019-09-22 19:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

szeptember

24

14:00

Előadás

Tomori Szeniorakadémia – PaedDr. Cseh Gizella tanár, újságíró, idegenvezető előadása

2019-09-24 14:00

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

szeptember

24

15:00

Program

Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Kézimunka szakkör

2019-09-24 15:00

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

szeptember

24

16:00

Program

Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Nyugdíjas klub

2019-09-24 16:00

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

szeptember

25

10:00

Program

Babszem bérlet, A 6-12 éves korosztály számára!

2019-09-25 10:00

Cziffra György Kulturális Központ, 1225 Budapest Nagytétényi út 274.

Tovább

szeptember

26

18:00

Program

Klauzál Társalgó - Budai Ilona

2019-09-26 18:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

szeptember

26

18:30

Program

Mindennapi gondjaink - inkontinencia

2019-09-26 18:30

FSZEK Nagytétényi Könyvtár, 1225 Budapest Nagytétényi út 283.

Tovább

szeptember

26

19:30

Koncert

Hegedűs Endre zenekari zongoraestje

2019-09-26 19:30

MÜPA Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem, 1095 Budapest, Komor Marcell u. 1.

Tovább

szeptember

27

09:00

2019-09-27 12:00

Program

Természetesen anyatejjel

2019-09-27 09:00 - 12:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

szeptember

27

10:00

2019-09-27 14:00

Program

A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége Budafok-Tétény csoportja programja

2019-09-27 10:00 - 14:00

DunaFok Szabadidőpark, Hajó utca-Duna utca

Tovább

szeptember

27

17:30

Program

Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Zenés családi-női kondicionáló torna

2019-09-27 17:30

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

szeptember

27

19:00

Program

Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Iparos klub

2019-09-27 19:00

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

szeptember

27

19:00

Koncert

Budafoki hangversenyesték

2019-09-27 19:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

szeptember

28

09:00

Program

24. Nagytétényi Szüreti Mulatság

2019-09-28 09:00

Szelmann Ház, 1225 Budapest, Nagytétényi út 306.

Tovább

szeptember

28

09:00

Program

III. Babafesztivál

2019-09-28 09:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

szeptember

28

10:00

2019-09-28 12:00

Program

Kézműves foglalkozás és kvíz

2019-09-28 10:00 - 12:00

FSZEK Nagytétényi Könyvtár, 1225 Budapest Nagytétényi út 283.

Tovább

szeptember

28

10:00

Program

Dunaparti Családi Grill

2019-09-28 10:00

DunaFok Szabadidőpark, Hajó utca-Duna utca

Tovább

szeptember

29

17:00

szeptember

30

13:00

2019-10-04 18:00

Program

Országos Könyvtári Napok a Budafoki Könyvtárban 2019

2019-09-30 13:00 - 2019-10-04 18:00

FSZEK Budafoki Könyvtár, 1221 Budapest Kossuth Lajos utca 30.

Tovább

október

01

14:00

Előadás

Tomori Szeniorakadémia – Dr. Tewolde Melles Hagos főiskolai tanár, Tomori Pál Főiskola előadása

2019-10-01 14:00

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

október

02

15:30

Program

A Pesti Vigadó

2019-10-02 15:30

Pesti Vigadó, Budapest 1051 Vigadó tér 2.

Tovább

október

02

19:00

Program

Éjjel az Orfeumban, Hacsek Sajóval – bolondos retro zenés kabaréest

2019-10-02 19:00

Cziffra György Kulturális Központ, 1225 Budapest Nagytétényi út 274.

Tovább

október

05

10:00

2019-10-05 15:00

Program

HEROSZ családi nyílt nap

2019-10-05 10:00 - 15:00

HEROSZ, 1223 Budapest, Brassói-Nyél utca sarok

Tovább

október

05

15:00

Program

Októberi Pincejárat

2019-10-05 15:00

Több helyszínen, részletek a leírásban

Tovább

október

05

19:30

Program

Musikell! - borkóstolóval egybekötött musical gála

2019-10-05 19:30

Katona Borház, 122 Budapest, Borkő utca 6.B

Tovább

október

06

09:30

Program

Koncerten a babám!

2019-10-06 09:30

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

október

06

16:00

Program

A Nagytétényi Iparoskör zászlajának ünnepélyes újraavatása és szentelése

2019-10-06 16:00

Szelmann Ház, 1225 Budapest, Nagytétényi út 306.

Tovább

október

06

17:00

Sport

Budafoki MTE - Nyíregyháza Spartacus FC

2019-10-06 17:00

BMTE Stadion, 1222 Budapest, Promontor u. 89.

Tovább

október

06

18:00

Program

John William Duarte zeneszerzőre emlékezünk

2019-10-06 18:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

október

08

10:00

Program

Manócska Bérlet

2019-10-08 10:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

október

09

14:00

Program

Gulliver Bérlet

2019-10-09 14:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

október

09

17:30

Program

Ha az ajtón belépsz…

2019-10-09 17:30

FSZEK Budafoki Könyvtár, 1221 Budapest Kossuth Lajos utca 30.

Tovább

október

10

18:00

Tájékoztató

A NIF Zrt. és a GSM-RI Konzorcium lakossági tájékoztatója

2019-10-10 18:00

GSM-RI Projekt iroda, 1143 Budapest, Gizella út 51-57. I emelet 106 tárgyaló

Tovább

október

13

18:00

Program

A nagy Big Band párbaj

2019-10-13 18:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

október

16

18:00

Előadás

október

17

18:00

Program

október

20

15:00

Előadás

Csárdáskirálynő - operett 3 felvonásban

2019-10-20 15:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

október

27

09:30

Program

Családi vasárnap

2019-10-27 09:30

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

október

27

17:00

Sport

Budafoki MTE - Vác FC

2019-10-27 17:00

BMTE Stadion, 1222 Budapest, Promontor u. 89.

Tovább

október

27

19:00

Előadás

Várj, míg sötét lesz

2019-10-27 19:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

november

10

17:00

Sport

Budafoki MTE - Szombathelyi Haladás

2019-11-10 17:00

BMTE Stadion, 1222 Budapest, Promontor u. 89.

Tovább

december

01

13:00

Sport

Budafoki MTE - BFC Siófok

2019-12-01 13:00

BMTE Stadion, 1222 Budapest, Promontor u. 89.

Tovább

december

08

13:00

Sport

Budafoki MTE - Szeged-Csanád Grosics

2019-12-08 13:00

BMTE Stadion, 1222 Budapest, Promontor u. 89.

Tovább