DUNA VITEX KFT

Bérszámfejtő- és TB ügyintéző

A Duna Vitex Kft., Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó és forgalmazó vállalata. Cégünk 1992-ben alakult a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása és értékesítése Magyarországon és Romániában. E területen vezető szerepet tölt be és részt vesz az anyavállalat világméretekben jelentős csiszolóanyag forgalmazási tevékenységében. A Duna Vitex Kft. elődjét, a NAXOS csiszolóanyag gyárat 1906-ban alapították a jelenlegi működési helyén, Budapest XXII. kerületében, Budafokon. A Duna Vitex Kft. kizárólag ipari csiszolóanyagokat forgalmaz. Ezek a nagyteljesítményű anyagok az ügyfeleinknek korszerű és költségtakarékos csiszolást biztosítanak.

Részmunkaidőbe, napi  4 vagy 6 órás munkavégzésre keresünk kollégát

pozícióba, budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése,
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése,
  • Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés,
  • Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala,
  • Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése, dokumentumok kezelése,
  • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával,
  • Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése,
  • Munkáltatói igazolások kitöltése,
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP),
  • Beléptető rendszer kezelése.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • megbízható személyiség, önálló munkavégzés;
  • csapatmunkára való képesség.

Előnyök:

  • könyvelési ismeretek,
  • szülési szabadságról visszatérő édesanyák,
  • nyugdíjasok,
  • és pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem, legális bejelentett bérezés,
  • azonnali munkakezdés,
  • változatos, fejlődési és képzési lehetőségekben gazdag munkakör,
  • biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük pályázzon az alábbi linken: