A Kerület Napja
Amennyiben jelentkezni szeretne a versenyekre, azt a kerület napja oldalán (ide kattintva) teheti meg!
A KERÜLET NAPJA
2018. június 21.
PROGRAMOK
SZIESZTA PONT
10:00 - 19:00
ERŐKERET
SZELLEMI SPORTOK SÁTRA
LÉGVÁR
15:00 - 18:00
KERÜLET ERŐS EMBERE - A BAKOS FITNESS TÁMOGATÁSÁVAL
BUDAFOKI KOSÁRLABDA KLUB - BEMUTATÓ ÉS JÁTÉK
BUDAFOKI KÉZILABDA KLUB - BEMUTATÓ ÉS JÁTÉK
17:00 - 18:30
KÖTÉLHÚZÓ VERSENY A BV TEMPO KFT. TÁMOGATÁSÁVAL
Döntő: a PIACTÉR SZÍNPADÁNÁL 18:30 ÓRÁTÓL (az esti HÁZIBULI előtt).
Várjuk legfeljebb 7 fős csapatok jelentkezését 10:00 -17:00 óra között személyesen a SZIESZTA PONTON, vagy a PIACTÉREN az Önkormányzat faházánál.
PIACTÉR
11:00
Helytörténeti séta GARBÓCI LÁSZLÓVAL
Találkozó 11:00 órakor a Piactéren, innen indul a kb. 1,5 órás séta.
10:00 - 17:00
Kerületi Geocaching
10:00 - 18:00
ALKOTÓTÉR
Főszerepben a Szőlőfürt és a többiek... festünk, rajzolunk, varrunk, ragasztunk, ékszert készítünk, puzzle-t rakunk ki, illatokat ismerünk fel..!
JÁTÉK MUNKAGÉPES JÁTSZÓHÁZ
PIACTÉR SZÍNPAD
15:15 – 16:00 Budafoki Kis Big Band koncert
16:30 – 17:00 Cool Dance School táncbemutató
17:00 – 18:00 Kerületi Rajzpályázat díjátadó
18:00 – 18:30 Centro Cultural Senzala de CAPOEIRA bemutató
18:30 – 19:00 VÁROSRÉSZEK KÖTÉLHÚZÓ VERSENYE - DÖNTŐ
19:00 – 20:00 A KERÜLET NAPJA ÜNNEPÉLYES DÍJÁTADÓ
közreműködik a Dancing Soul Tánciskola
20:15 – 22:00 Házibuli a MADARAK zenekarral és sok-sok vendégzenésszel.
HAJÓS ALFRÉD TANUSZODA
11.00-12.00 BABAÚSZÓS JÓKEDVŰ CSALÁDI VETÉLKEDŐ
12:00 – 13:00 NÉMÓ ÉS BARÁTAI - 1-4. OSZTÁLYOS TANULÓK (FIÚ, LÁNY, VEGYES)
13:00 – 14:00 HAVEROK A VÍZBEN - 5-8. OSZTÁLYOS TANULÓK (FIÚ, LÁNY, VEGYES)
14.00-15.00 VÍZI MANÓK JÁTÉKA - ÓVODÁSOK VETÉLKEDŐJE (FIÚ, LÁNY, VEGYES)
15:00-16:00 OKTATÓK A VÍZBEN - GYERE SZURKOLJ TANÁRODNAK, ÚSZÓEDZŐDNEK!
USZODAKERT
10:00 – 16:00
A programok ingyenes kipróbálhatók, nem verseny.
SOLATHLON
„Katonai ötpróba” - a honvédelmi képzés és a sport ötvözéséből jött létre. Az új sport lézeres lövészetből, akadályfutásból, „gránát” dobásból és villám tájékozódási futásból áll.
POKORNY JÓZSEF SPORTTELEP
16:00 – 18:00 DEKÁZÓVERSENY
16:00 – 18:00 LÁBTENISZ VERSENY
17:00 – 18:00 11-ES RUGÓ BAJNOKSÁG
VÁROSRÉSZEK VIADALA
Kiderül, hogy az öt történelmi városrész (Baross Gábor telep, Budafok, Budatétény, Nagytétény és Rózsavölgy) közül melyik a legaktívabb, honnan neveznek a legtöbben a játékokra, vetélkedőkre. Kérünk mindenkit, hogy nevezéskor adja meg a lakhelye szerinti városrész nevét, vagy az irányítószámát, hogy kiderüljön, melyik a legaktívabb városrész.
A PROGRAMVÁLTOZÁS JOGÁT FENNTARTJUK
VERSENYKIÍRÁSOK ÉS TOVÁBB INFÓK:
ÉS A HELYSZÍNEKEN!
MINDEN PROGRAM INGYENES!