20. Patak Parti

Időpont: 2017-05-20 10:15
Helyszín: Rózsavölgyi Közösségi Ház és kertje, 1221 Budapest, Ady Endre út 25.
További információ:

10,15  Zenés felvonulás 
A Budafoki Fúvósegylet, a Történelmi Lovastúra Egyesület, a Budafokos Baranta Csapat kíséretével.
10-korTalálkozunk az Ady és Tordai út sarkán

11-től  A Nomád Étel lacikonyhája ételek, italok  (kolbász – pecsenye  – kenyérlángos)
Székely kürtös Kft. faszenes székely kürtös kalácsai

11,00  Süni és a csoda szaxofon
a Meseerdő Bábszínház előadása

11,30-tól Nevezés a Közösségi Ház kertjében a versenyekre

12,15  Versenyek  kezdete
Futavölgy – Biciklis körverseny – Aszfalt-rajzverseny

13,45  Kelenvölgyi Ált. Isk. Pávaköre és a Repülj Páva győztese, Nagy Dániel műsora 
Péter Judit és Kukovecz Gábor vezetésével

14,15  Versenyek eredményhirdetése
 és kezdődik a tombola vásárlása (200, Ft/db)

14,45  Szabó Levente harmonikázik 

15,00 Rózsavölgyi Népdalkör műsora,
Budai Ilona Kossuth-díjas énekes vezetésével

15,20  Budafokos Baranta Csapat bemutatója
Rakota László vezetésével

15,45 Tombolasorsolás

16,00  A 15 éves Gyerektáncház  Köszöntője - Madárdal Zenekar koncertje

16,45  Csillagszemű Gyermektáncegyüttes műsora. Timár Böske művészeti igazgató

17.15  A 25 éves Rózsavölgy Egyesület köszöntése.
17,30  Sztárvendég : Berecz András Kossuth-díjas mesemondó, énekes műsora

19,00 – 23,00  NOSZTALGIABUL a 70-es, 80-as évek slágereivel és tánccal.
Játszik a SPÁRGA zenekar !

21,15 Tűzmadarak – tűztánc show

Tisztelettel meghívjuk Önt és kedves családját a
25 éves Rózsavölgy Egyesület hagyományos közösségi rendezvényére, a 20. Patak Partira
2017. május 20-án egész nap, színes, szabadtéri programokkal várjuk Rózsavölgy minden lakóját és barátaikat a Rózsavölgyi Közösségi Házban és kertjében!

Működésünket támogatja a 22. kerületi Önkormányzat, az Emberi Erőforrások Minisztériuma, Nemzeti Együttműködési Alap.
 

Egész napos programok 10 – 23-ig

A Közösségi Ház nagytermében:   Rózsavölgyben élő művészek alkotásaiból készült  kiállítás látható
A Közösségi Ház hátsó kertjében

10,30-16-ig     Ugráló vár
11,30-13-ig     Póni lovaglás
17-18-ig          Íjászat, családi ügyességi játékok

12 órától  az Előkertben  
Divényi Piroska kerekítő  (0-4  éveseknek)
 Gedeon Edit - mesekönyvek
Hársas Judit - Gyurmacsodák
Krizsán Móni színház-jegyek
Kerámiapark - Kerámiaedények
Pytheas kiadó - Könyvek
Hegedűs Mariann – ékszerek
Modrovics Krisztina - horgolt tárgyak
Gertheis Miklós - fa dísztárgyak, ékszerek és játékok  
Kutas Katalin - szőttesek      
13-17óráig  Kézműves foglalkozások 
Arcfestés - Szűcs Natáliával
Gyöngy fűzés - Hegedűs Mariannal 
Korongozás – a Kerámiapark szervezésében
Gyurmatanoda – Lifegarden, Hársas Judittal
Képfestés a Pytheas kiadónál
Papírvarázs – Gerő Évával és Nagy Julival


A programváltoztatás jogát fenntartjuk!
A programokon a részvétel ingyenes.
Eső esetén a programok a Közösségi Házban lesznek megtartva