Budafókás úszók debreceni sikere

2013. február 14. csütörtök
Két fiatalunk is országos bajnoki címet szerzett az I. Országos Maratonúszó Medencés Bajnokságon.

Két fiatalunk is országos bajnoki címet szerzett az I. Országos Maratonúszó Medencés Bajnokságon. Székely Dani és Márton Ricsi a dobogó legtetején. Gratulálunk!

A Budafóka XXII. Sportegyesület 2004 októberében alakult meg. Céljuk, hogy minél több országos és nemzetközi versenyen vegyenek részt, és felzárkózzanak a hazai élvonalhoz. Ehhez a debreceni bajnokságon is közelebb jutottak.

Székelyi Dániel 5000 méteren 1. helyezett lett ifjúsági korcsoportban. Eredményével kivívta magának a lehetőséget, hogy részt vegyen válogatott színekben egy nyíltvízi nemzetközi versenyen, Ománban.

Márton Richárd 3000 méteren ért el első helyezést gyermek korcsoportban. Neki ez már a tizedik országos bajnoki címe!