február

21

17:00

Program

Diafilmvetítés a Nagytétényi Könyvtárban

2020-02-21 17:00

FSZEK Nagytétényi Könyvtár, 1225 Budapest Nagytétényi út 283.

Tovább

február

22

09:00

2020-02-22 16:00

Környezetvédelem

Élőhelykezelési akciónap a Tétényi fennsíkon

2020-02-22 09:00 - 16:00

Tétény fennsík

Tovább

február

22

16:00

Program

Rózsavölgy Egyesület évi rendes- és tisztújító közgyűlése

2020-02-22 16:00

Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tovább

február

22

20:00

Program

Farsangi batyus bál

2020-02-22 20:00

1222 Budapest, Tóth József utca 45.

Tovább

február

23

10:00

Program

Campona Játszóház

2020-02-23 10:00

Campona bevásárlóközpont, 1222 Budapest Nagytétényi út 37.

Tovább

február

23

19:00

Program

Arthur Miller: Pillantás a hídról - színmű két részben

2020-02-23 19:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

február

25

14:00

2020-02-25 15:30

Program

Tomori Szeniorakadémia – PaedDr. Cseh Gizella tanár, újságíró, idegenvezető előadása

2020-02-25 14:00 - 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

február

25

16:00

Program

A Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Nyugdíjas klub Farsangi bálja

2020-02-25 16:00

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

február

25

17:00

2020-02-25 18:00

Program

Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól

2020-02-25 17:00 - 18:00

Városháza, Záborszky Nándor terem (Budapest XXII. kerület, Városház tér 11.)

Tovább

február

27

18:00

Program

február

28

19:00

Program

A Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Iparos klub

2020-02-28 19:00

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

február

29

18:00

Program

Rózsavölgyi Esték - Szakács Árpád újságíró előadása

2020-02-29 18:00

Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tovább

március

01

11:00

Program

Halász Judit koncert

2020-03-01 11:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

március

03

14:00

2020-03-03 15:30

Előadás

Tomori Szeniorakadémia – Kiss Gábor igazgató, Tinta Könyvkiadó előadása

2020-03-03 14:00 - 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

március

03

14:00

Program

XVI. Romhányi versmondó versenyt

2020-03-03 14:00

Szelmann Ház, 1225 Budapest Nagytétényi út 306.

Tovább

március

03

14:00

Előadás

Kisnémet Fülöp - Kilépni és beengedni című előadása

2020-03-03 14:00

Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tovább

március

07

09:00

2020-03-07 12:00

Program

IV. Babafesztivál

2020-03-07 09:00 - 12:00

Klauzál Ház

Tovább

március

07

10:00

Program

Napsugár Bábszínház: Kockavarázs

2020-03-07 10:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

március

07

15:00

Pincejárat

Szezonnyitó Pincejárat

2020-03-07 15:00

Több helyszínen, részletek a leírásban

Tovább

március

07

18:00

Kiállítás

Lőrincz Margit kiállításmegnyitó

2020-03-07 18:00

Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tovább

március

08

09:30

Program

„Łączy nas modlitwa” „Összeköt bennünket az ima „Imakörút”

2020-03-08 09:30

Szent Lipót Templom, 1221 Budapest, Savoyai Jenő tér

Tovább

március

10

10:00

Előadás

Kalap kaland (zenés mesejáték) - Budai Bábszínház előadása

2020-03-10 10:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

március

10

14:00

2020-03-10 15:30

Előadás

Tomori Szeniorakadémia – Dr. Szigeti Zoltán (egyetemi tanár, ELTE) előadása

2020-03-10 14:00 - 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

március

11

14:00

Program

Az elvarázsolt egérkisasszony - Pesti Művész Színház előadása

2020-03-11 14:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

március

12

18:00

Program

Riválisok a pályán – Barátok a mindennapokban kiállításmegnyitó

2020-03-12 18:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

március

13

16:00

Megemlékezés

március

17

14:00

2020-03-17 15:30

Előadás

Tomori Szeniorakadémia – Dr. Schuchmann Júlia (főiskolai docens, Tomori Pál Főiskola) előadása

2020-03-17 14:00 - 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

március

24

14:00

2020-03-24 15:30

Előadás

március

26

18:00

Program

Dr. Belső Nóra pszichiáter előadása

2020-03-26 18:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

március

31

14:00

2020-03-31 15:30

Előadás

Tomori Szeniorakadémia – Süli István (iszlám művelődéstörténész, tanár, író) előadása

2020-03-31 14:00 - 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább