november

16

09:00

2019-11-16 14:00

Program

Családi komposztnap

2019-11-16 09:00 - 14:00

Herman Ottó Konferencia Központ, 1223 Budapest Nagytétényi út 190.

Tovább

november

16

10:00

2019-11-16 13:00

Program

VI. Tétény Vezér Napja

2019-11-16 10:00 - 13:00

Szelmann Ház, 1225 Budapest, Nagytétényi út 306.

Tovább

november

16

18:00

Kiállítás

Organikus idő - kortárs képzőművészeti tárlat

2019-11-16 18:00

Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tovább

november

16

20:00

Program

A Német Nemzetiségi Önkormányzat hagyományos batyus bálja

2019-11-16 20:00

1222 Budapest, Tóth József utca 47.

Tovább

november

17

10:00

Program

Családi vasárnap - Utazás a szempillám mögött

2019-11-17 10:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

november

17

19:00

Előadás

Romance.com

2019-11-17 19:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

november

18

19:30

Koncert

Az örökifjú CHOPIN - Hegedűs Endre zongoraestje

2019-11-18 19:30

Zeneakadémia Nagyterem, 1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 8.

Tovább

november

19

10:00

2019-11-19 16:00

Program

Bor, gasztronómia és kultúra – Értékteremtő tudomány

2019-11-19 10:00 - 16:00

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

november

21

16:00

Program

A Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Informatika szakkör

2019-11-21 16:00

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

november

21

18:00

Előadás

Fráter Erzsébet előadása - A Biblia növényei

2019-11-21 18:00

FSZEK Nagytétényi Könyvtár, 1225 Budapest, Nagytétényi út 283.

Tovább

november

22

13:00

Program

Közmeghallgatás - Örmény Nemzetiségi Önkormányzat

2019-11-22 13:00

Polgármesteri Hivatal, 1221 Budapest Városház tér 11.

Tovább

november

23

09:00

2019-11-23 17:00

Program

november

23

18:00

Koncert

A Budafoki Mozart Ifjúsági Zenekar őszi hangversenye

2019-11-23 18:00

Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tovább

november

23

19:00

Koncert

Cziffra György Emlékest

2019-11-23 19:00

Cziffra György Kulturális Központ, 1225 Budapest Nagytétényi út 274.

Tovább

november

25

15:30

Program

Közmeghallgatás - Bolgár Nemzetiségi Önkormányzat

2019-11-25 15:30

Polgármesteri Hivatal fsz. 2.tárgyaló , 1221 Budapest Városház tér 11.

Tovább

november

26

14:00

2019-10-27 15:30

Program

Tomori Szeniorakadémia – Dr. Hegedűs Rita (egyetemi tanár, Humboldt Egyetem / Berlin) előadása

2019-11-26 14:00 - 2019-10-27 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

november

29

19:00

Program

A Baross Gábor Telepi Polgári Kör programja - Iparos klub

2019-11-29 19:00

Pelikán Imre Közösségi Ház 1224. Bp. XVI. utca 22.

Tovább

november

30

18:00

Előadás

Rózsavölgyi Esték - Dr. Varga Tibor előadása

2019-11-30 18:00

Rózsavölgyi Közösségi Ház, 1221 Budapest Ady Endre út 25.

Tovább

december

01

10:00

2019-12-01 14:00

Program

XIII. Családi Advent

2019-12-01 10:00 - 14:00

Szelmann Ház, 1225 Budapest, Nagytétényi út 306.

Tovább

december

01

13:00

Sport

Budafoki MTE - BFC Siófok

2019-12-01 13:00

BMTE Stadion, 1222 Budapest, Promontor u. 89.

Tovább

december

01

16:00

Program

Közös gyertyagyújtás Advent első vasárnapján és Malek Andrea és a Soulistic koncert

2019-12-01 16:00

Budafoki Szomszédok Piaca, 1221 Budapest Játék utca 2-12.

Tovább

december

03

14:00

2019-12-03 15:30

Előadás

Tomori Szeniorakadémia - Magyar Zarándokút Esztergomtól Máriagyűdig”

2019-12-03 14:00 - 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

december

06

16:00

Program

Találkozás a Mikulással és Adventi játszópark

2019-12-06 16:00

Budafoki Szomszédok Piaca, 1221 Budapest Játék utca 2-12.

Tovább

december

07

13:30

Pincejárat

Decemberi pincejárat

2019-12-07 13:30

Több helyszínen, részletek a leírásban

Tovább

december

07

17:00

Program

Közmeghallgatás - Görög Nemzetiségi Önkormányzat

2019-12-07 17:00

1222 Budapest Tóth József utca 47.

Tovább

december

07

19:30

Program

Pápai Erika önálló estje

2019-12-07 19:30

Katona Borház, Budapest 1222 Borkő u. 6.B

Tovább

december

08

13:00

Sport

Budafoki MTE - Szeged-Csanád Grosics

2019-12-08 13:00

BMTE Stadion, 1222 Budapest, Promontor u. 89.

Tovább

december

08

16:00

Program

Adventi néphagyományok

2019-12-08 16:00

Budafoki Szomszédok Piaca, 1221 Budapest Játék utca 2-12.

Tovább

december

10

14:00

2019-12-10 15:30

Előadás

Tomori Szeniorakadémia - „Anyakönyvek használatának lehetőségei a családkutatásban”

2019-12-10 14:00 - 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

december

11

16:00

Program

Közmeghallgatás - Lengyel Nemzetiségi Önkormányzat

2019-12-11 16:00

Polgármesteri Hivatal, 1221 Budapest Városház tér 11.

Tovább

december

13

14:00

Program

Közmeghallgatás - Roma Önkormányzat

2019-12-13 14:00

Polgármesteri Hivatal fsz. 2.tárgyaló , 1221 Budapest Városház tér 11.

Tovább

december

13

17:00

Program

Luca napi lélekmelengető

2019-12-13 17:00

Budafoki Szomszédok Piaca, 1221 Budapest Játék utca 2-12.

Tovább

december

15

16:00

Program

Tűz és jazz a téren

2019-12-15 16:00

Budafoki Szomszédok Piaca, 1221 Budapest Játék utca 2-12.

Tovább

december

15

19:00

Előadás

Charlie koncert

2019-12-15 19:00

Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222

Tovább

december

17

14:00

2019-12-17 15:30

Előadás

Tomori Szeniorakadémia - „Mona Lisa mosolya – Egy festmény titkai”

2019-12-17 14:00 - 15:30

Tomori Pál Főiskola 1223. Budapest, Művelődés utca 21-27.

Tovább

december

20

16:00

2019-12-20 20:00

Program

Budafoki Betlehemes - Apacuka koncert

2019-12-20 16:00 - 20:00

Budafoki Szomszédok Piaca, 1221 Budapest, Játék utca 2-12.

Tovább