Ugrás a tartalomra

ASZTALOS (Parki és játszótéri eszközök, berendezések karbantartásához)

Budapest, XXII. kerületi Önkormányzati tulajdonú cég keres asztalos szakképzettségű kollégát parki, játszótéri berendezések, eszközök havi állapotellenőrzéséhez, és szükség szerint azok kis karbantartási, javítási, állagmegőrzési munkáinak elvégzéséhez középfokú végzettséggel, fizikai állományba tartozó munkatársként, teljes munkaidőben.

Elvárás:

  • minimum faipari szakképesítés
  • asztalos feladatok végzésében való jártasság,
  • hasonló munkakörben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat,
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzés.
  • B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • megbízható munkahelyi háttér (jól felszerelt asztalos és lakatos műhely)
  • 8 órás bejelentett munkaviszony,
  • versenyképes jövedelem;
  • hosszútávú munkalehetőség, nem szezonális munka.

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület közigazgatási határain belül.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a  varosfejlesztokft@btvrkft.hu e-mail címen lehet, fizetési igény megjelölésével.