Betanított munkás_Duna Vitex Kft.

A Duna Vitex Kft. Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag feldolgozó vállalata. Cégünk 1992-ben alakult a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik.

Szeretsz közösségben, felelősséget vállalva dolgozni? Szeretnéd, hogy a munkádat megbecsüljék? Termelési csapatunkban barátságos, segítőkész kollégákkal körülvéve dolgozhatsz és kamatoztathatod eddig megszerzett tudásod és tapasztalataidat.

Gyártó üzemünkbe keresünk kollégát az alábbi betanított pozícióba:

Milyen feladatokra számíthatsz munkád során?

  • Gyártóberendezés, szalagvégtelenítő, csiszoló és ragasztó berendezés beállítása, valamint termeléshez való beállítások optimalizálása lesz a feladatod
  • Műszakkezdéskor ellenőrzöd a gyártógép megfelelő műszaki állapotát, beállítod a gépet a munkajegynek megfelelően
  • Ellenőrzöd, hogy a feldolgozandó tétel megfelel-e a munkajegyen szereplő előírásoknak
  • Meghatározod a gyártógép személyzetének feladatát
  • Ügyelsz az előírt normák teljesítésére
  • Az elektronikus adatrögzítőben rögzíted a tétel elkészültét
  • Géphiba esetén értesíted a műszakvezetőt és a TMK-t
  • Ellenőrzöd, hogy a gyártás a minőségbiztosítási elvárásoknak megfelelően történik

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha:

  • Rendelkezel önálló, megfelelő minőségű munkavégzésre való képességgel
  • Gépkezelő/ gépbeállító munkakörben szerzett több éves tapasztalattal bírsz
  • Vállalod a kétműszakos munkarendet (5:30-14:00; 14:00-22.30)
  • Gyártó üzemben szerzett tapasztalatod van

Miért válassz minket?

  • Cégünk egy stabil és megbízható vállalati háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő vállalat, mely hosszútávú munkalehetőséget kínál leendő munkatársa számára
  • Segítőkész kollégák csapata vár rád
  • A vállalat versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag (cafeteria) mellett munkába járási támogatást biztosít vidéki dolgozóinak
  • Teljesítménnyel arányos mozgóbérre, kiemelkedő jövedelemre számíthatsz
  • Számunkra fontos a kollégáink egészsége, ezért minden hónapban „Funday”-t tartunk. Ekkor kollégáink részére adott hónapnak megfelelően gyümölcsöt, fagylaltot, kürtőskalácsot, vitamint, frissítő üdítőt ..stb. kínálunk.

Munkavégzés helye

Budapest, XXII. kerület (Budafok) Nagytétényi út 72-76. Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető. Parkolási lehetőség van az udvarban, ha gépjárművel érkezel.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a hirdetésünk, várjuk fényképes önéletrajzodat a következő címre: ehorvath@dunavitex.com vagy postai úton a következő címre: Duna Vitex Kft, 1222 Budapest, Nagytétényi út 72-76. (a portán is leadhatod).