Ugrás a tartalomra

Karbantartó

A Duna Vitex Kft. Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó vállalata. Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza, újkori története 1992-től íródik a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik ezen a területen. Így cégünk rendkívül stabil háttérel, sok nagy beruházással és impozáns hosszútávú jövőbeli tervekkel rendelkezik. Ezen terveink valóra váltásához keressük fiatalos, dinamikus munkakörnyezetbe új kollégánkat:

Karbantartó TMK területére

budapesti munkavégzésre

Feladatok:

  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, megelőző karbantartások elvégzése, meghibásodások elhárítása
  • Géptelepítésekben, illetve saját fejlesztésű gyártógépek kivitelezésében való részvétel
  • Elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • Mechatronikai, vagy valamilyen mechanikai és elektronikai végzettségek kombinációja
  • MS Office (Word, Excel) – alapszintű ismerete
  • Villamos, pneumatikus és műszaki rajzok értelmezése
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség
  • Fejlődésre való hajlandóság (továbbképzések, tréningek)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • 3-5 év termelésben szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Multinacionális gyártóüzemben szerzett tapasztalat
  • PLC tapasztalat
  • Hidraulikus alapismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség
  • Képzési, fejlődési lehetőség, belső tréningek
  • Munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak

Amennyiben úgy gondolja, hogy szeretne nálunk dolgozni, kérjük juttassa el hozzánk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a job@dunavitex.com mail címre.