Ugrás a tartalomra

KONYHAI KISEGÍTŐ MUNKAKÖR

Milyen területre várjuk leendő kollégánk jelentkezését:

Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi Önkormányzat Intézmények Gazdasági Irodája a Dél-Budai Tankerületi Központhoz tartozó XXII. kerületi iskolákban üzemelő, Intézmények Gazdasági Irodájához tartozó melegítő-tálaló konyhákban ellátandó feladatokra konyhai kisegítő munkatársat keresünk határozatlan időtartamra, napi 4 órás részmunkaidőre közalkalmazotti jogviszonyba.

Olyan munkatársat keresünk, aki:

  • Szeretne részt venni a XXII. kerületi iskolákban tanuló gyermekek étkeztetésének ellátásában.
  • Elvégzi a melegítő-tálaló konyhákban ellátandó feladatokat.
  • Előkészíti és tisztán tartja az étkezéshez szükséges eszközöket, átveszi a szállított ebédet.
  • Ételosztásnál ügyel arra, hogy az adagok egyenlő mennyiségűek legyenek.
  • Az edényeket, evőeszközöket az ANTSZ és a HACCP előírásai szerint mosogatja
  • Együttműködik az intézményben dolgozó munkatársakkal.

Leendő kollégánkban az alábbi személyes adottságokat keressük:

  • Képes a mindennapi feladatokat és folyamatokat az előírásoknak megfelelően elvégezni.
  • Fegyelmezetten végzi munkáját, együttműködik az élelmezéssel foglalkozó dolgozókkal.
  • Munkáját önállóan, pontosan, precízen végzi.

A munkavégzés helye:

Változó telephely, az Intézmények Gazdasági Irodájához tartozó XXII. kerületi iskolákban működő melegítő-tálaló konyhák.

Pályázati feltételek:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

HACCP tanúsítvány

Csapatunk tagjai az alábbi juttatásokra számíthatnak:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzata Képviselő-testülete 24/2023. (XI.20.) határozata az irányadók.
  • A szakképzettséggel, illetve érettségivel rendelkező konyhai dolgozó 2024.12.31-ig munkáltatói döntésként alapilletményének garantált bérminimumra való kiegészítésére jogosult.
  • Cafetéria juttatás: nettó 100.000.-Ft/év.

PÁLYÁZAT TARTALMAZZA:

  • Önéletrajz
  • Iskolai végzettséget, szakképesítést tanúsító okiratok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

 A pályázat elbírálásának határideje: a pályázati határidőt követő 15 napon belül a kiválasztott jelölteket személyes interjú keretében hallgatjuk meg. A meghallgatásokat követően valamennyi pályázót értesítjük a pályázat eredményéről.

A kiíró a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

A PÁLYÁZAT BENYÚJTÁSÁNAK MÓDJA:

A pályázatokat 2024. augusztus 05.-ig „konyhai kisegítő” jeligével lehet benyújtani, postai úton Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi Önkormányzat Intézmények Gazdasági Irodája, 1225 Budapest, Nagytétényi út 274-276.

elektronikusan: igimuszaki@igi22.hu e-mail címen keresztül.