Ugrás a tartalomra

Logisztikai koordinátor

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, fejlődési lehetőség,
  • bejelentett, heti 40 órás munkaviszony,
  • munkába járási támogatás,
  • összetartó, szakmailag felkészült csapat,
  • különböző jólléti programok: fogászati támogatás, egészség csomagok, játékok…

Feladatok:

  • napi logisztikai feladatok szervezésének felügyelete, szakmai támogatása,
  • eszköznyilvántartás vállalatirányítási rendszerben,
  • úthasználati jogosultságok intézése (behajtási engedélyek, útdíj, autópályadíj, reklamációk),
  • riportolási kötelezettség az operációs vezető felé,
  • feladatok rögzítése, adatbázisok naprakész frissítése,
  • a teljes belföldi operációban az eszközkihasználtság optimalizálása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • adminisztrációs területen szerzett tapasztalat,
  • vállalatirányítási rendszer ismeret,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

 1225 Budapest, Bányalég u. 110.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével –  az alábbi elérhetőségre:

allas@xeless.com.