Ugrás a tartalomra

Műszakvezető

A Duna Vitex Kft. Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó vállalata. Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza, újkori története 1992-től íródik a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik ezen a területen. Így cégünk rendkívül stabil háttérel, sok nagy beruházással és impozáns hosszútávú jövőbeli tervekkel rendelkezik. Ezen terveink valóra váltásához keressük fiatalos, dinamikus munkakörnyezetbe új kollégánkat:

pozícióba, budapesti munkavégzésre

Feladatok:

A műszakra irányadó termelési program megvalósítása, nyomon követése

A dolgozók vezetése, és visszajelzések adása a vállalat irányelveinek megfelelően

A termelési feladatok felügyelete, optimalizálása

Műszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálata, dolgozók motiválása

Produktív, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és csapatszellem fejlesztése, fenntartása

Belső szabályzatok, jogszabályok példamutató betartása és betartatása

Rendszeres riportálás szóban és írásban

Együttműködés társ részlegekkel

Elvárások:

2 műszakos munkarend vállalása

Jó problémamegoldó és szervező készség

Alapszintű német és/vagy angol nyelvismeret

Határozott, magabiztos fellépés

Csoportvezetésben, emberek irányításában szerzett tapasztalat

Legalább 3 év termelésben szerzett irányítói tapasztalat (csoport, TEAM)

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

100%-ban bejelentett munkaviszony

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség

Képzési, fejlődési lehetőség, belső tréningek

A betanulásban segítőkész kollégák

Munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak

Amennyiben úgy gondolja, hogy szeretne nálunk dolgozni, kérjük juttassa el hozzánk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a job@dunavitex.com mail címre.