Ugrás a tartalomra

PORTÁS

A Duna Vitex Kft Budapest, 22. kerület, Nagytétényi út 72. szám alatti munkavégzésre keres kizárólag megváltozott munkaképességű kollégát

PORTÁS          munkakörbe.

 FELADATOK:

  • Személyforgalom felügyelete
  • Gépjárműforgalom irányítása és ellenőrzése
  • Kulcsok kiadása, -visszavétele
  • Beérkező látogatók fogadása, tájékoztatása
  • Tűzjelző központ kezelése
  • Telefonközpont kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Érvényes, megváltozott munkaképességet igazoló hatósági igazolás (ennek hiányában a jelentkezés elutasításra kerül)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, kulturált megjelenés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • barátságos, támogató munkakörnyezet és kollektíva
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • rendezett, kiszámítható munkakörülmények
  • Részmunkaidős foglalkoztatás (heti 20 óra)
  • Próbaidő után cafeteria, ne. 10.000Ft/hó SZÉP kártyára

Önéletrajzát a job@dunavitex.com mail címre várjuk.