Üzemi anyagmozgató_ Duna Vitex Kft.

A Duna Vitex Kft. Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag feldolgozó vállalata. Cégünk 1992-ben alakult a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása. E területen vezető szerepet tölt be és fontos részt vállal az anyavállalat világméretekben jelentős csiszolóanyag gyártó tevékenységében.

Üzemi anyagmozgató

Szeretsz közösségben, felelősséget vállalva dolgozni? Szeretnéd, hogy a munkádat megbecsüljék? Termelési csapatunkban barátságos, segítőkész kollégákkal körülvéve dolgozhatsz és kamatoztathatod eddig megszerzett tudásod és tapasztalataidat.

Milyen feladatokra számíthatsz munkád során?

  • Anyagmozgatási feladatok elvégzése a műszakvezető utasításai alapján
  • A minőségirányítási rendszerben meghatározott feladatok elvégzése
  • Munkabiztonsági szabályok betartása
  • Elkészült tételek raktár felé átadása
  • Műszak végén az üzemben összegyűlt hulladékot a hulladéktárolóba viszi

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következő tulajdonságokkal rendelkezel:

  • Fontos a jó állóképesség és fizikai terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre valló képesség
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló szervezőkészség, jó kommunikáció
  • Raktározási tapasztalat (raktári könyvelések ismerete)
  • Targoncás jogosítvány, és targonca vezetési tapasztalat szükséges

Miért válassz minket?

  • Cégünk egy stabil és megbízható vállalati háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat, mely hosszútávú munkalehetőséget kínál leendő kollégája számára.
  • Kellemes és modern munkahelyi légkör és segítőkész kollégák csapata vár rád
  • A vállalat, versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag (cafeteria) mellett, munkába járási támogatást biztosít vidéki dolgozóinak
  • Szakmai fejlődési lehetőségre és szükség esetén tréningekre nyújt lehetőséget a vállalat.
  • Számunkra fontos a kollégáink egészsége, ezért minden hónapban „Funday”-t tartunk. Ez alkalommal kollégáink részére, adott hónapnak megfelelően gyümölcsöt, fagylaltot, kürtőskalácsot, vitamint, frissítő üdítőt stb. kínálunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő (8 óra)

Munkavégzés helye

Budapest, XXII. kerület (Budafok) Nagytétényi út 72-76. Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető. Parkolási lehetőség van az udvarban, ha gépjárművel érkezel.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a hirdetésünk, várjuk szeretettel fényképes önéletrajzodat a következő címre: ehorvath@dunavitex.com