Villanyszerelő_ Duna Vitex Kft.

A Duna Vitex Kft., 1992 óta Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag konfekcionálójakén tevékenykedik. Közel 150 éves gyártói tapasztalat biztosíték a partnereink számára, a Duna Vitex csapata pedig a professzionális ipari minőségre garantálja a hozzáértést és megbízhatóságot. A termelés, a legmodernebb gyártó technológiával felszerelt csarnokokban, új gépsorok mellett történik. A telephely kifejezett hangsúlyt fektet az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belüli dolgozók számára, mind pedig a budafoki lakosság és annak környezete részére.

Villanyszerelő

Szeretsz közösségben, felelősséget vállalva dolgozni? Szeretnéd, hogy a munkádat megbecsüljék? Műszaki csapatunkban barátságos, segítőkész kollégákkal körülvéve dolgozhatsz és kamatoztathatod eddig megszerzett tudásod és tapasztalataidat.

Milyen feladatokra számíthatsz munkád során?

  • Számunkra nem jelent problémát, ha pályakezdő vagy, hiszen a cégünk segíti az új munkatárs beilleszkedését
  • A TMK csapat tagjaként álltalános villanyszerelői feladatokat fogsz ellátni
  • Többek között a termelő és termelést segítő gépek karbantartása, épületvillamossági javító beavatkozások, ellenőrzések, mérések, időszakos villamos felülvizsgálatok elvégzése
  • Az elvégzett tevékenység dokumentumainak elkészítése, aktualizálása is a te feladatok lesz
  • Energia- és egyéb felügyeleti rendszerek kezelése
  • Előforduló hibák esetén a hibák szakszerű, gyors elhárítása
  • A telephely elektromos berendezéseinek üzemkész állapotáról való gondoskodás
  • Meghibásodások kezelése, hibafeltárás, a meghibásodással kapcsolatos karbantartó feladatok végrehajtása.
  • A telephely elektromos karbantartási tevékenységének ütemterv szerinti végzése
  • Villamos hálózaton való mérések elvégzése
  • PLC ismeretek elsajátítása

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következő tulajdonságokkal rendelkezel:

  • Mindamellett, hogy jó problémamegoldó és szervező készséggel rendelkezel, előnyt jelent a határozott, magabiztos fellépés és a felelősségteljes precíz munkavégzés.
  • Számunkra fontos a megbízhatóság, kulturált viselkedés és megjelenés.

Miért válassz minket?

  • Cégünk egy stabil és megbízható vállalati háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat, mely hosszútávú munkahelyet kínál leendő kollégája számára
  • Kellemes és modern munkahelyi légkör és segítőkész kollégák csapata

  • A vállalat versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag (cafeteria) mellett vidéki dolgozóinak munkába járási támogatást és munkaruhát is biztosít.

  • Számunkra fontos a kollégáink egészsége, ezért minden hónapban „Funday”-t tartunk. Ez alkalommal kollégáink részére, adott hónapnak megfelelően gyümölcsöt, fagylaltot, kürtőskalácsot, vitamint, frissítő üdítőt stb. kínálunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidős villanyszerelői állást kínálunk 2 műszakban.

Szükséges végzettség

  • Villanyszerelői végzettség elengedhetetlen (szakiskola/szakmunkás képző)
  • Előnyt jelent, ha felhasználói szinten vannak számítógépes ismereteid.

Munkavégzés helye

Budapest, XXII. kerület (Budafok) Nagytétényi út 72-76. Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető. Parkolási lehetőség van az udvarban, ha gépjárművel érkezel.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a hirdetésünk, várjuk szeretettel fényképes önéletrajzodat a következő címre: ehorvath@dunavitex.com